Surfování na Huntington Beach: zážitek a modřiny na celý život 🏄‍♀️🌊 #8

Hey! For English scroll down please ❤

Pozdravuju všechny z tentokrát chladného Rancha po Halloweenu! ☠ Každý rok se potvrdí stejné pravidlo: po 31.10 se vždycky strašně ochladí a unavené slunko nahradí mraky s větříkem.

Vraťme se ale do třicetistupňového horka na jednu z nejkrásnějších pláží (zatím jsem ale navštívila jen Corona Del Mar) HUNTINGTON BEACH, kde se konal druhý meeting pro výměnné studenty z jižní Kali a Las Vegas ❤. 

V sobotu 15.10 jsem s mou counselorkou Nicolou a jejím mimčem Brycanem dorazila k luteránskému kostelu v Huntingtonu. Konečně jsem se mohla vidět s mými báječnými kamarády a Rotariány z tamějšího Rotary klubu, kteří pro nás připravili vzrušjící program na celý víkend 😍.


Po nekonečném sdílení zajímavých zážitků ze života, nudné škole a bizarním homecomingu jsme autem vyrazili na překrásnou pláž. Ještě nikdy v životě jsem neviděla tak obrovské vlny v křišťálově modrém oceánu! 🌊Racci poletovali nad ranními surfaři zatímco jsme se snažili “hrát” volejbal.

Po pár minutách vysvitlo slunko a všichni jsme si padli kolem krku… Moc mi chyběl ten pocit když si s někým strašně rozumím, protože jsme na stejný “vlně”. Před meetingem jsem se totiž necítila moc dobře kvůli stresu ve škole a divnými myšlenkami o životě tady a různými věcmi, které mě začínaly iritovat. S ostatními inboundy jsem se cítila zas plná energie, protože jsem nemusela o ničem přemýšlet a byla ready na neskutečný zážitek na vlnách.

Pokus o SURFOVÁNÍ 

Dva neskutečně profesionální a hot instruktoři nám vysvětlili, jak se správně udržet na surfovacím prkně a pomohli nám s balancováním a chytáním vln. Musíte se hlavně držet uprostřed prkna, ohnout záda a rychle Byla jsem docela nervózní, protože jak se znám, moje nemornost se surfováním moc dohromady nešla 😂.

DSC_0031_previewDSC_0017_preview

FB_IMG_1508158462943

Prkno vážilo asi tunu, ale nějak se nám všem podařilo napochodovat na pláž, překonat husí kůži z chladné vody a chytit pořádné vlny! Ze začátku jsem to opravdu nedávala se vším tím tlakem od vln, obřím prknem a mými neohrabanými uspěchanými skoky na prkno 😂.. ale asi po chvilce se snaha a podpora kamarádů vyplatila a podařilo se mi aspoň 2 krát stoupnout!!! (asi jen na 3 vteřiny 😄).

Někteří už surfovat uměli, takže měli výhodu, ale i tak jsem si celé dopoledne na vlnách užila! 🏄‍♂️ Taky nám strašně vyhládlo, takže jsme si po volejbalové soutěži o repráky (byli jsme druzí, skoro jsme je vyhráli 🤧) dali pořádný oběd a jen tak kecali a hodili chill při opalování.20171014_155340IMG_20171015_182427_855

Odpoledne nám bylo řečeno, že si můžem zasurfovat přesně na 45 minut a pak “hurá” zpátky ke kostelu na další hry a spešl večerní program. Podařilo se mi stoupnout a “nail itjedenkrát za cenu velkých modřin na stehně a koleni 😂. Doteď netuším, jak přesně se mi to přihodilo, ale aspoň jsem se mohla pochlubit že je ze mě pravej surfař 🤘. Byla to jízda a nikomu z nás se nechtělo opouštět Huntington beach!

Water sliding fight & večerní zábava s klobouky 🤠

Před večeří se vytvořila mega dlouhá čekací lajna na jednu jedinou sprchu. Kvůli tomu Rotary-organizátoři vymysleli alternativní “sprchovací” hru – water sliding na velké černé fólii! Rozdělili jsme se do týmu, klouzali, sjížděli a vzájemně poráželi na mýdle 😂. Byla to fakt šílená sranda!!! 

Večeře byla opravdu delikátní. Tacos s avokádem se stalo mým top oblíbeným jídlem tady 💕. Po jídle se konala naprosto praštěná hra: Crazy hat contest (vystupování s praštěnými klobouky). Do té chvíle jsem pořádně nechápala, proč jsme si s sebou měli přivést “šílený klobouk”. Clara, Till, Nicey a pár ostatních lidí přinesli své boží ručně DIY klobouky – to už jsem pochopila, o co šlo 😂.

Měli jsme se dát do skupinek, nasadit klobouky a vymyslet vtipnou scénku nebo krátkej výstup. S rakouským kámošem VinZem jsme společně předvedli kovbojskou klasiku, protože jsme měli klobouky z divokýho západu. Prní místa samozřejmě vyhrála skupinka Barbie girls a holky se svým rapem 😆.. ostatní měli opravdu nazapomenutelné tanečky a super výstupy!20171014_191130.jpg

Po programu se zpívaly různé hity, hrálo na klavír, fotily selfie, jedla zmrzlina s cookies, povídali jsme si Rotariány a užívali času spolu jako jedna velká rodina 😊.FB_IMG_1508158501141FB_IMG_1508158496822

KAYAKING, PADDLE BOARDING, SAILING v přístavu, kde bydlí milionáři

Druhý den, hladoví a ještě bolaví ze surfování jsme sbalili věci a vyrazili do přístavu Huntington Harbour, kde samí bohatí Amíci vlastní krásné domy a lodě za bezmála milion dolarů! Nikdy nezapomenu na ten příjemnej pocit při plavbě lodí s mými kamarády…  

A samozřejmě ta nejhorší část přišla odpoledne když jsme se všichni museli rozloučit 😣. 

Celý víkend s těmi neúžasnějšími lidmi byl opravdu nazapomenutelný ❤💣.Snapchat-1003979437.jpg

Hey guys.

It was absolutely unforgettable for me to spend a weekend with other exchange students from southern California and Las Vegas.

When I arrived to the lutheran church in Huntington, I was so so happy and hyped when I met the people I had missed sooo much! Sharing the stories from our crazy lives, meeting great Rotarians and touching chilly waves at one of the most beautiful beaches in California was really amazing. I got to try surfing for the first time and boy, it was pretty challenging!

Luckily, perfect waves were just waiting for us to catch them as we all grabbed our surf boards and had fun jumping on and off in the crystal clear ocean. Tbh, I think Eliot & Till became the best surfers of the day, haha. We all nailed it tho 😋😄.

Volleyball contest ended up with some nerve wrecking results (2nd place) for us cause our team lost and the other team got the speakers 😄. At lunchtime we all got some delicious (junk) food and chilled for a while before jumping into the ocean on surf boards once again. I must say that leaving the beach was really hard for all 😏.

After my “frustration” of seeing my bruised galaxy legs and carrying the last surf board to the car we finally headed to the church and were sentenced to wait in a huge line to get a shower. Luckily enough, the amazing Rotarians came up with a water sliding game that supposedly could solve our showering problem 😂. So we paired up into several teams and had fun playing live “bowling” kinda fight while sliding on the black foil full of soap.

After delicious dinner (tacos 💚) we were said to get prepared for a crazy hat contest for which I obviously wasn’t ready 😂. I was truly really impressed by some of the hates created by my friends – Clara, Till and Nicey won the best looking hats, they were hilarious! The skits were so funny, I literally almost cried… Till and his squad became perfect Barbie girls, Clara & Max danced like real pros, Tomiwa sang an emotional song, girls danced makarena and the winner girls had a dope rapping song! Because of my and VinZ’s lame hats, we acted together like cowboys 🤠😂.

The evening went by so fast.. we all mostly just played around, listened to german songs, talked with some cool Rotarians, played piano, ate ice cream, gossiped and messed around. It was such a great day.

The next day we started off with an empty stomach and headed to the harbour where all the rich people had their houses and boats worth a fortune. At first I thought we were only gonna have some hard boiled eggs for breakfast but then we got a loot of food, including muffins, snacks and some delicious burgers!

We all spent some peacuful time on a small beach, laying there and chilling and then we set off on a sailing trip 😍. The view breath takingly outstanding…. except for all the german songs I was forced to listen to lol. Me & Eliot promised each other we would both work hard to buy a house at the harbour and live here one day 😂.

A little bit of drama…..

A while before lunch, an accident happened to my Belgian friend Clara that was hit by a paddle while kayaking. We were all terrified cause her forehead was soaking with blood 😣. Fortunately it was “just” a small cut and after several hours spent in the hospital she came back. I felt really realived that she felt ok even though it was emotionally very difficult to handle!

So then I went kayaking with Jasmin, we chatted about a lot of stuff 😊. It was so peaceful except for Mikey messing around all the time. For lunch we had some delicious burgers and all of us got to talk and just chill together. We thanked all the Rotarians that made that weekend so amazing and took some pictures.

Overall, I had such a great time aroud the people I enjoyed being with ❤. We all understood each other like a big family 😉. And you know, I didn’t feel alone like two weeks before that. I had some weird times when “something” just suddenly hit me. I felt like I needed to find a deeper purpose of my stay here and that by doing nothing “meaningful” kept me staying at one place and getting nowhere. I was too concerned about achieving big things while not even trying to focus on doing and appreciate little things. That’s why I was tired all the time, stressed from overthinking and not enjoying my time 💩.

Thanks to y’all:

The most helpful Rotarians who had prepared the entire program for us!

And of course my friends.. Love them with all my heart and can’t wait to see them again 😭

Clara 🤕😊, Nicey🏃🏻‍♀️ 🎃, Jasmin🚣‍♀️, Pili🌞😮, Evon😹, Andrea😉, Laura💯🍕, Gaia🙊, Gladys🙃, Stefania👯‍♀️🏐, Elena😄, Tomiwa🙆🏿‍♀️, Margarita🌟, Sveva😊, Mariana💃🏽, Julia🙋‍♀️😻, Moe🙈, Natalia👙🤷‍♀️, Eliot 🏄‍♂️, VinZ 🤠🇦🇹, Vašek 🤗, Max 🕺, Till👸🏼🥇, Mikey 🔞🏀, German 🇩🇪?😂.

Jatin, Elias, Alex, Steven

Lærke🐥, Jaimie😆, Kai⌚… we all missed them that weekend! 😖

Next time, we’ll rock it alltogether. 🔝THANK YOU!!!! 

One Comment Add yours

  1. hypnozaba says:

    OMG your legs look horrible! 😨 Auch. Surfing sounds soooo cool anyways. I’m a bit jealous here xD. My ass if freezing of outside and it already snowed once. How cold does “cold” mean in Cali?
    Btw, Ima glad you still write. 😉

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s