ABOUT

Hey guys!

Welcome to my blog!

Jmenuju se Linda a právě teď si žiju svůj sen ve městě nedaleko Los Angeles v Kalifornii! Jestli jste byť jen trochu zvědaví nebo taky tak zapálení do USA jako já, dejte tomuto příspěvku šanci a čtěte dál!

Asi v srpnu minulého roku jsem zkusila své štěstí a přihlásila se na stránkách organizace Rotary, která každoročně pořádá roční výměnné pobyty pro studenty ve věku 15-18,5 let. Po pár měsících vyřizování formalit, vyplňování databáze a úspěšném přežití obávaných pohovorů, jsem se do RYE programu opravdu dostala (více: zde).

Přesně 21.3.2017 mi přišel osudný e-mail o mém zařazení do multidistriktu SCANEX v USA! Ihned jsem si rozklikla mapu distriktů, zadala SCANEX a vyskočila na mě Aljaška! (mimodem, můj kamarád Jenda si teď život na Aljašce naprosto užívá! Čekněte jeho skvělej blog ☺)

Tělem mi nejprve projel studenej pot… Představa vzrušujícího života v – 50°C s polárními medvědy se mi jen trošičku zamlouvala ☻⛄

Radši jsem si na to sedla a v klidu si pořádně přečetla oba e-maily.

Tělem mi projel horkej pot – nemohla jsem uvěřit svým očím! Stane se ze mě kovbojka na divokým západě!! 🌵🐴 (anebo taky chudej otrok…)

Uskupení distriktů ve SCANEXU zahrnovalo státy Kalifornie, Nevady, Utahu, Arizony a Havaj ♥.

A o pár měsíců později mi přišel e-mail od mé chairwoman Kimberly, která mi oznámila zařazení do Distriktu 5300 v Kalifornii! Svou výměnu teď trávím v city of RANCHO CUCAMONGA –  vzdáleném cca hoďku od LA , hoďku od moře a hoďku od hor!!!!

Byla, jsem a vždycky budu neskutečně šťastná a vděčná všem, kteří mi umožnili na výměnu jet! images (1)

 

My name is Linda and I’m Rotary exchange student 17/18 from Czech Republic. I’m currently spending a year in the USA and can’t wait to share it with you!

 

Advertisements